CTF-PT020-90 - Disc Filter, PTFE, 0.2um, 90mm, 25/pk
Chrom Tech
SKU:
CTF-PT020-90
Availability:
Not available for online sale, contact sales@chromtech.com
Current Stock:
  • Sizes 13mm to 142mm