CTF-GF310-47 - Disc Filter,Grade 3 Glass, 3.1um, 47mm, 100/p
Chrom Tech
SKU:
CTF-GF310-47
Availability:
Not available for online sale, contact sales@chromtech.com
Current Stock:
  • Sizes 13mm to 142mm